SLOVENSKY | DEUTSCH
listy.jpg

SOKLOVÉ LIŠTY

EASY SNAP – soklová lišta jednoducho a rýchlo montovateľná s patentovaným systémom uchytenia.
Náš patentovaný systém Vám garantuje bezpečné a pevné spojenie lišty s kotviacim prvkom a napriek tomu umožňuje kedykoľvek bez problémov lištu znova sňať.
Praktický systém – odnímateľnosť líšt sa Vám v praxi osvedčí najmä pri renovácii bytu a maľovaní. Lišty sú oderuvzdorné, ľahko udržiavateľné a dajú sa znova použiť.
Je to ideálne riešenie na vedenie káblov nad omietkou bez zbytočných dodatočných inštalačných a búracích prác.
Takto môžete veľmi ľahko pripojiť Váš počítač, stereo systém, domáce kino, TV, satelit a iné prípojky spotrebičov všade tam v byte, kde ich práve potrebujete.

listy_01
listy_15
listy_12

Lišty dodávame v dĺžke 2,5 metra a montážne klipy systému EASY SNAP sa osadzujú vo vzájomnej vzdialenosti cca. 50 cm.

listy_04
listy_05
listy_06
listy_07
       
1. Montážny klip systému EASY SNAP upevniť skrutkou na stenu (možno prilepiť aj zodpovedajúcim lepidlom). 2. Na osadené montážne klipy rukou zatlačiť soklovú lištu. 3. Hotovo! 4. A teraz len osadiť ukonovací prvok z nášho sortimentu.
       
listy_10
listy_11
listy_15b
listy_16
       
1. Nalepiť samolepiacu príchytku káblov na montážny klip. 2. Prichytiť káble tlakom prsta. 3. Nakoniec zatlačiť soklovú lištu. 4. Riešenie pre vaše inštalačné rozvody.

Soklové lišty vyrábame v štandardných dekoroch bežne dodávaných podláh alebo v akýchkoľvek odtieňoch podľa požiadavky odberateľa.

Pre podrobné informácie o inštalácii soklových líšt EASY SNAP si môžete stiahnuť leták v PDF.

Webdesign: evident.sk